• Повик за поддршка 86-0596-2628755

За нас

Zhangzhou Zhuozhan Industrial and Trading Co., Ltd.

Fujian Zhangzhou Zhuozhan Furniture Co., Ltd е професионален и водечки производител на мебел кој има повеќе од 16 години искуство во производство и продажба на комбиниран мебел од дрво и метал од МДФ, како што се кабинет за складирање, комода, полица за книги, компјутерско биро, комплет за јадење, студентско биро за пишување, масичка за кафе, итн. Извезуваме мебел во Европа, САД, Блискиот Исток итн. Срдечно ви посакуваме добредојде да ја посетите нашата фабрика за да добиете повеќе информации за нас.Ве молиме контактирајте не ако сте заинтересирани за нашите производи.Се надеваме дека наскоро ќе добиеме шанса да соработуваме со вас.

ihome на кинески звучи Ai home, значи „љуби дома“.На сите ви посакувам прекрасен дом.

Зошто да не одберете нас

Zhangzhou Zhuozhan Industrial and Trading Co., Ltd. е професионален производител на мебел за домашна канцеларија со повеќе од 16 години искуство.Ние сме специјализирани за производство на мебел, вклучувајќи: табла, полица за книги, масичка за кафе, компјутерска маса, полица за складирање, кујнска решетка, клупа за складирање чевли, држач за облека, држач за ТВ, крајна маса, канцелариска маса, влезна маса, комплет за јадење, сет за бар, итн. Нашата компанија се наоѓа во градот Жангжу, провинцијата Фуџиан, Имаме 30.000 квадратни метри фабрика, капацитети и модерна опрема.Ние доставуваме производи во САД, Германија, Обединетото Кралство, Австралија итн., со добра репутација од клиенти од целиот свет.Со цел да им понудиме на нашите клиенти најдобар сооднос цена-перформанси, ние постојано работиме на оптимизирање на нашата услуга и квалитетот на нашите производи. Земајќи го престижот како корен, ги поздравуваме новите и старите клиенти да нарачуваат производи со дојдовен примерок.Ние нудиме OEM услуга, услуга за дизајн, со брз одговор на примерок и испорака, конкурентна цена, строга контрола на квалитетот, ветено време за испорака, постојано нови производи на пазарот.

Повеќе информации на нашата веб-страница: ihome-furniture.com.Ihome на кинески значи љубовен дом.Нашата корпоративна филозофија се карактеризира со семејна атмосфера, искреност, сигурност и позитивна соработка.Постојано го прошируваме квалитетот и разновидноста на нашата понуда.

Добредојдовте на сите вас од целиот свет.

30.000 квадратни метри од фабриката

+

Месечен производствен капацитет

+

Персоналот на компанијата

КАПАЦИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ

Опрема за производство

Име No Квантитет Потврдено
Машина за сечење
Доверливо
4
Машина за ленти
Доверливо
3
Машина за дупчење
Доверливо
5
Машина за дупчење
Доверливо
8

Фабрички информации

Фабричка големина
30.000 квадратни метри
Фабрика Земја/Регион
Бр. 564-1, село Каикиан, град Шитинг, округ Ксијангченг, Џангжу, Фуџијан, Кина

Годишен производствен капацитет

Име на производ Капацитет на производна линија Вистински произведени единици (претходна година) Потврдено
Мебел за дневна соба 20000 комплети / месец 70000 комплети
Мебел за трпезарија
20000 комплети / месец
30000 комплети
Мебел за кујна 20000 комплети / месец 10000 комплети
Мебел за спална соба 20000 комплети / месец 10000 комплети