• Telefononi Mbështetjen 86-0596-2628755

Rreth Nesh

Zhangzhou Zhuozhan Industrial and Trading Co., Ltd.

Fujian Zhangzhou Zhuozhan Furniture Co., Ltd është një prodhues profesional dhe lider i mobiljeve, i cili ka më shumë se 16 vjet përvojë në prodhimin dhe shitjen e mobiljeve të kombinuara të drurit dhe metalit MDF, si dollap magazinimi, komodë, raft librash, tavolinë kompjuteri, komplet ngrënieje, tavolinë shkrimi për studentë, tavolinë kafeje, etj. Ne eksportojmë mobilje në Evropë, SHBA, Lindjen e Mesme etj. Ju mirëpresim ngrohtësisht të vizitoni fabrikën tonë për të marrë më shumë informacion rreth nesh.Ju lutemi na kontaktoni nëse jeni të interesuar për produktet tona.Shpresojmë që së shpejti të kemi mundësinë për të bashkëpunuar me ju.

ihome në kinezisht tingëllon Ai home, do të thotë "dashuri shtëpinë".Ju uroj të gjithëve një shtëpi të bukur.

Pse na zgjodhet ne

Zhangzhou Zhuozhan Industrial and Trading Co., Ltd. është një prodhues profesionist i mobiljeve për zyra në shtëpi me më shumë se 16 vjet përvojë.Ne jemi te specializuar në prodhimin e mobiljeve, duke përfshirë: bufe, raft librash, tavolinë kafeje, tavolinë kompjuteri, raft magazinimi, raft kuzhine, stol për ruajtjen e këpucëve, raft rrobash, stendë televizori, tavolinë fundore, tavolinë zyre, tavolinë hyrjeje, komplet ngrënieje, komplet bar etj. Kompania jonë ndodhet në qytetin Zhangzhou, provincën Fujian, ne kemi 30.000 metra katrorë fabrika, objekte dhe pajisje moderne.Ne furnizojmë produkte në SHBA, Gjermani, Mbretërinë e Bashkuar, Australi, etj, me reputacion të mirë nga klientët në të gjithë botën.Në mënyrë që t'u ofrojmë klientëve tanë raportin më të mirë çmim-performancë, ne po punojmë vazhdimisht për të optimizuar shërbimin tonë dhe cilësinë e produkteve tona. Duke marrë prestigjin si rrënjë, ne mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër të porosisin produkte sipas mostrës së hyrjes.Ne ofrojmë shërbim OEM, shërbim dizajni, me përgjigje të shpejtë të mostrës dhe dorëzimit, çmim konkurrues, kontroll të rreptë të cilësisë, kohë të premtuar të dorëzimit, produkte vazhdimisht të reja në treg.

Më shumë informacion në faqen tonë të internetit: ihome-furniture.com.Ihome qëndron për shtëpinë e dashurisë në kinezisht.Filozofia jonë e korporatës karakterizohet nga një atmosferë familjare, ndershmëri, besueshmëri dhe bashkëpunim pozitiv.Ne vazhdimisht po zgjerojmë cilësinë dhe shumëllojshmërinë e ofertës sonë.

Ju mirëpresim të gjithëve nga e gjithë bota.

30,000 metra katrorë të fabrikës

+

Një kapacitet mujor prodhues

+

Stafi i Kompanisë

KAPACITETI PRODUKTIVE

Pajisjet e prodhimit

Emri No sasi Verifikuar
Makine prerese
Konfidenciale
4
Makinë lidhëse
Konfidenciale
3
Makinë shpimi
Konfidenciale
5
Makinë shpimi
Konfidenciale
8

Informacioni i fabrikës

Madhësia e fabrikës
30 mijë metra katrorë
Vendi/Rajoni i fabrikës
Nr. 564-1, fshati Caiqian, qyteti Shiting, rrethi Xiangcheng, Zhangzhou, Fujian, Kinë

Kapaciteti vjetor prodhues

Emri i produktit Kapaciteti i linjës së prodhimit Njësitë aktuale të prodhuara (viti i mëparshëm) Verifikuar
Mobilje dhome dite 20000 Komplete / Muaj 70000 Komplete
Mobilje dhome ngrënieje
20000 Komplete / Muaj
30000 Komplete
Mobilje Kuzhine 20000 Komplete / Muaj 10000 Komplete
Mobilje dhome gjumi 20000 Komplete / Muaj 10000 Komplete