• Telefononi Mbështetjen 86-0596-2628755
  • Magazina
  • ab_bg
  • Paketimi
  • Banding
  • Magazina
  • Makinë lakimi
  • Pastrimi
  • Shpimi

FURNIZIM MOBILJE TE FUNDIT MODERNE

     Fujian Zhangzhou Zhuozhan Furniture Co., Ltd është një prodhues profesional dhe lider i mobiljeve, i cili ka më shumë se 16 vjet përvojë në prodhimin dhe shitjen e mobiljeve të kombinuara të drurit dhe metalit MDF, si dollap magazinimi, komodë, raft librash, tavolinë kompjuteri, komplet ngrënieje, tavolinë shkrimi për studentë, tavolinë kafeje, etj. Ne eksportojmë mobilje në Evropë, SHBA, Lindjen e Mesme etj. Ju mirëpresim ngrohtësisht të vizitoni fabrikën tonë për të marrë më shumë informacion rreth nesh.Ju lutemi na kontaktoni nëse jeni të interesuar për produktet tona.Shpresojmë që së shpejti të kemi mundësinë për të bashkëpunuar me ju.

ihome në kinezisht tingëllon Ai home, do të thotë "dashuri shtëpinë".Ju uroj të gjithëve një shtëpi të bukur.