• Telefononi Mbështetjen 86-0596-2628755

Tavolinë me kënd të vogël prej druri bastun prej palme kacavjerrëse natyrale

Përshkrim i shkurtër:

Lloji i dhomës: Dhoma e ndenjes

Materiali i këmbëve: Dru

Materiali i drurit: Dru MDF

Dimensioni i produktit: 21,81″ H x 15,35″ L x 15,35″ D


Detajet e produktit

MOBILJE ZHUOZHAN

Etiketat e produktit


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • ab_bg

  furnizuesi juaj më i mirë i mobiljeve të shtëpisë

  Mobiljet Zhuozhan janë krijuar që ju të krijoni një përvojë të ndryshme në shtëpi.Ne jemi
  Zhuozhan Industrisë dhe tregtisë Co, LTD.Ne kemi qenë të përkushtuar për mobilimin e shtëpisë
  industria për 14 vjet.Ne kemi përvojë të pasur në eksportimin e tregtisë së jashtme.Ne jo vetëm që kemi tonën
  fabrika e pllakave të veta, fabrika e tubave të çelikut, punëtoria e paketimit dhe dhoma e madhe e mostrave, por gjithashtu
  mbështesin shërbimet e personalizuara që mbështesin personalizimin e hartës.Të gjitha produktet tona janë të testuara
  para dërgesës, ju mund të jeni të sigurt për të përdorur, fabrika jonë është e përkushtuar ndaj parimit të
  klienti së pari për t'u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë dhe shërbim pas shitjes.nëse ti
  jeni të interesuar për mobiljet tona, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.Ne po presim me padurim tuajën
  vizitë.

  Produkte të ngjashme